Szczeniaczki, które przyszły na świat w bardzo złych warunkach oraz jamnikowaty kundelek potrzebują
Kolejne psiaki potrzebują pomocy

Szczeniaczki, które przyszły na świat w bardzo złych warunkach oraz jamnikowaty kundelek potrzebują waszej pomocy. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, szczeniaczki, które przyszły na świat w bardzo złych warunkach, czekają na adopcję. Potrzebują domu, kochającego opiekuna i własnej miski. Pieski mają około 3 miesięcy, są zdrowe, ruchliwe, nieco wystraszone, trzeba dać im szanse oswojenia się z nowymi warunkami. Urząd Miejski w Wadowicach pokrywa koszty odrobaczenia, sterylizacji  i kastracji.

Na terenie Choczni (Osiedle Pod Bliźniakami)  został znaleziony piesek kundelek. Zwierzak wielkości jamnika, szorstkowłosy, o  łagodnym usposobieniu. Czeka obecnie na nowy dom. Jeśli ktoś może pomóc i zaadoptuje zwierzaka,  prosimy o kontakt na nr podany poniżej. Podobnego pieska widziano na Wysokiej –  niestety najprawdopodobniej został porzucony w okolicach Choczni.

Jeśli ktoś chciałby zaopiekować się zwierzakami,  proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.