Dwie kobiety, mieszkanki powiatu wadowickiego, usłyszały zarzuty. Na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowsk
Dwie złodziejki wpadły w ręce policji. Ukradły biżuterię w jednym z domów

Dwie kobiety, mieszkanki powiatu wadowickiego, usłyszały zarzuty. Na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska okradły 76-letniego mężczyznę z biżuterii. Grozi im nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu do drzwi jednego z domów na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska  zapukały dwie kobiety, prosząc właściciela posesji o możliwość wejścia do środka pod pretekstem ogrzania się.  

Gdy jedna z kobiet rozmawiała z 76-latkiem, druga dokonała penetracji pomieszczeń na piętrze, tak że mężczyzna nawet nie zorientował się, w którym momencie został okradziony. W godzinach popołudniowych, gdy do domu wróciła córka 76-latka, zauważyła że w szkatułce znajdującej się w przeszklonej witrynie brakuje złotej biżuterii. Kobieta o fakcie kradzieży natychmiast powiadomiła Policję, a wartość skradzionych przedmiotów wyceniła na kwotę około 3 000 złotych – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W sprawę zaangażowali się policjanci Referatu Kryminalnego kalwaryjskiego komisariatu, którzy jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali  mieszkanki powiatu wadowickiego.

38 i 66-letnia kobieta usłyszały zarzut kradzieży, za co grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Kobiety przyznały się do popełnionego przestępstwa. Skradzionej biżuterii nie udało się odzyskać, są prowadzone czynności w tej sprawie.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+22 #1 pytam się? 2018-11-29 14:04
Dlatego W artykule nie ma wzmianki że owe złodziejki to ciapate dziadostwo co ?
Dlaczego ?
Cytować
+13 #2 JJJ 2018-11-29 14:26
Cytuję pytam się?:
Dlatego W artykule nie ma wzmianki że owe złodziejki to ciapate dziadostwo co ?
Dlaczego ?

Dlatego, że jako uboga mniejszość dostaną jak zwykle wyrok w zawieszeniu i będą kraść dalej to ich obyczaj i sposób na życie od wieków i na wieki wieków amen.
Cytować
0 #3 niewierny 2018-11-29 23:11
Suchy chleb, czarna kawa, kula u nogi, kamieniołom, młotek, kamień...Niech się bawią.
Cytować
0 #4 Gościu 2018-11-30 01:08
To te co tańczyły na ul.Krakowskiej na cieście integracyjnej zorganizowanej przez byłego burmistrza.
Cytować
0 #5 CYGANERRIA 2018-11-30 09:39
Precz z tą bandą Cyganów!!!!
Cytować
-1 #6 zbychu 2018-11-30 13:01
napisać wprost że to siamary hasmrokary!!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.