Kontrole samochodów, mandaty i pouczenia: to rezultat kolejnej, jednodniowej policyjnej  "Akcji prędko
Kolejna policyjna akcja. Wpadło sporo mandatów i pouczeń

Kontrole samochodów, mandaty i pouczenia: to rezultat kolejnej, jednodniowej policyjnej  "Akcji prędkość" na drogach powiatu wadowickiego.

We wtorek (27.11) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach  realizowali na drogach powiatu wadowickie działania "Prędkość".  

Głównym celem tej akcji jest zapobieganie wypadkom drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.

Policjanci sprawdzali także trzeźwość, stan techniczny pojazdu, obowiązkowe wyposażenie i sposób przewożenia dzieci. Mundurowi przy użyciu ręcznych mierników prędkości i wideorejestratora zatrzymali do kontroli 70 kierowców, z których aż 58 przekroczyło dozwoloną prędkość. W działania zaangażowanych było 18 funkcjonariuszy.

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, wadowiccy policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 marek 2018-11-28 11:02
Wyraźnie zabrakło rozsądku i Yanosika, a policja to wykorzystała
Cytować
+5 #2 lol 2018-11-29 06:04
Strajk sie zakończył, teraz będą polować na kierowców, by nadrobić,
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.