Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali na ulicy Olszyny w Andrychowie kierowce opla corsy. Nie dość
Wieczorny pościg policji w Andrychowie. Kierowca nie miał uprawnień

Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali na ulicy Olszyny w Andrychowie kierowce opla corsy. Nie dość, że nie zatrzymał się na wezwanie policji, uciekał, to jeszcze nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zajmie się nim teraz sąd.

W sobotę (24.11) po godzinie 17:00 policjanci z andrychowskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie, że na terenie miasta ma się poruszać samochód opel corsa, którego kierujący nie posiada uprawnień do kierowania. W trakcie patrolu mundurowi zauważyli na jednej z ulic właśnie taki pojazd.

Pomimo używania sygnałów dźwiękowych i świetlnych nakazujących zatrzymanie pojazdu, kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej i podjął próbę ucieczki – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Po krótkim pościgu pojazd zatrzymał się na ulicy Olszyny w Andrychowie, a jego kierowca zaczął uciekać, tym razem pieszo. Został zatrzymany. Jak się okazało, był trzeźwy ale faktycznie nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Sprawa znajdzie więc finał w sądzie, dodatkowo będą prowadzone czynności w związku z niezatrzymaniem się mężczyzny do kontroli drogowej.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Anonim 2018-11-26 13:22
Ile lat miał kierowca ?
Cytować
+1 #2 Vanessa 2018-11-26 18:13
Nie ważne ile mial lat!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.