Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 31-letniemu mieszkańcowi powiatu wadowickiego, który dokonał k
31-latek ukradł z kościoła projektor. Grozi mu 5 lat więzienia

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 31-letniemu mieszkańcowi powiatu wadowickiego, który dokonał kradzieży projektora o wartości około 3 tysięcy złotych z kościoła na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska. Policja szybko jednak go zatrzymała.

W piątek (2.11) kalwaryjski komisariat został poinformowany, że w kościele na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska doszło do kradzieży. Jak ustalili policjanci z kościoła został skradziony projektor o wartości około 3 tysięcy złotych.

Z uwagi na charakter sprawy do czynności włączyli się funkcjonariusze Referatu Kryminalnego, którzy w wyniku podjętych działań ustalili sprawcę przestępstwa – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W niedzielę (4.11) policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego w  miejscu  jego  zamieszkania,  który podczas przesłuchania przyznał się, że dokonał kradzieży.

Złodziej usłyszał już zarzut. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Ses 2018-11-07 20:51
W projektorze był film pod tytułem Kler.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.