W Stryszowie kierujący peugeotem chciał ominąć pieszych, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w
Chciał ominąć pieszych i wjechał w drzewo. Jechał za szybko

W Stryszowie kierujący peugeotem chciał ominąć pieszych, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo. W wyniku obrażeń on i jego pasażer trafili do szpitala. Jechali zdecydowanie za szybko...

W poniedziałek (15.10) przed godziną 10:00 na drodze w Stryszowie doszło do groźnego wypadku.

Kierujący samochodem peugeot 307 podczas wykonywania manewru omijania pieszych, utracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejsce zadysponowano strażaków z JRG Wadowice, druhów ochotników z okolicznego OSP, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się 18-letnim kierowcą oraz równolatkiem pasażerem. Zostali przetransportowani do wadowickiego szpitala. Aby ich wydostać z pojazdu, strażacy musieli użyć ciężkiego sprzętu hydraulicznego.

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu był utrudniony. Kierowca samochodu był trzeźwy, jak ustaliła policja, jechał zdecydowanie za szybko.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.