Kalwaryjscy policjanci zatrzymali dwie osoby za posiadanie i udzielanie środków odurzających. Znalezio
Kolejni dilerzy narkotyków zatrzymani. Tym razem w gminie Stryszów

Kalwaryjscy policjanci zatrzymali dwie osoby za posiadanie i udzielanie środków odurzających. Znaleziono przy nich łącznie 11,7 gramów marihuany. 20 i 23 latkowi grozi 3 lata pozbawienia wolności.

Kilka dni temu na terenie gminy Stryszów  funkcjonariusze Referatu Kryminalnego w Kalwarii Zebrzydowskiej wylegitymowali 6 osób, które według uzyskanych informacji, mogły być w posiadaniu narkotyków.

Mężczyźni zostali poddani kontroli osobistej, podczas której policjanci ujawnili środki odurzające w postaci marihuany, łącznie 11,7 gramów – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Narkotyki należały do 20 i 23-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, którzy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Pozostałe osoby przesłuchano w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniono do domu.

20-latek, który był wcześniej karany za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut z artykułu 59 § 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Natomiast starszemu z mężczyzn przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających (artykuł 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii).

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Bagi 2018-10-08 21:03
Cyt. "11,7 gramów marihuany. 20 i 23 latkowi grozi 3 lata pozbawienia wolności" Najwyższa pora zmienić idiotyczne prawo. Trzy lata w pudle za kilka gram maryśki, której palenie szkodzi organizmowi znacznie mniej, niż papierosy. Tak, tak! marihuana jest mniej szkodliwa od papierosów - proszę spytać dowolnego lekarza. Co istotne (też info od specjalisty) "maryśka" uzależnia około 8 procent użytkowników. Papierosy pond 90 procent...
Cytować
-1 #2 men 2018-10-08 21:25
Tepic bo coraz to wiecej tego dziadosztwa.jes t tego jak plaga szerszeni,
Cytować
+3 #3 Maryna 2018-10-08 22:25
Cytuję men:
Tepic bo coraz to wiecej tego dziadosztwa.jest tego jak plaga szerszeni,

Ty durniu Maryna zapobiega rakowi prostaty to jest lekarstwo na raka.
Cytować
+2 #4 Todor 2018-10-09 00:48
Polskie prawo jest idiotyczne. W sejmie juz od kilku dziesięciu lat te same gęby z ograniczonym światopoglądem. Decydują o sprawach o których nie mają pojecia i z którymi nigdy nie mieli styczności. Dokóki stare pokolenie nie wymrze to w tym kraju dalej będą karać za rzeczy które w innych krajach są legalne i nikomu krzywdy nie wyrządzają. Wódka jest całkowicie legalna a liczba ludzi których zabila bezpośrednio, i nakłaniła do zabicia innych nie jest w żaden sposób ograniczona. Nie jestem przeciwny alkoholowi, ale sa w polsce rzeczy ktore co roku przynosza zniwo smierci a dalej pozostają legalne. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze które państwo by straciło przy okazji legalizacji gangi.
Cytować
+1 #5 Jaca praca 2018-10-09 01:05
Boże ludzie zajmijcie się ważnym rzeczami a nie jakimiś kwiatkami
Cytować
+2 #6 do maryny 2018-10-09 08:54
tak tak zapobiega rakowi maryna to jest do leczenia JAK MOWISZ a nie do cpania jakiegos trawska.tyle w temacie.potem chodza jak cmy obłakane.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.