W rejonie przejazdu kolejowego na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie doszło do śmiertelnego potrącenia
Pod kołami pociągu zginał 22-latek

W rejonie przejazdu kolejowego na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie doszło do śmiertelnego potrącenia przez pociąg 22-letniego mężczyzny. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tej tragedii.

W niedzielę (23.09) przed godziną 5:00 nad ranem, w rejonie nprzejazdu kolejowego na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie, pociąg osobowy relacji Wadowice — Bielsko-Biała potrącił 22-letniego mężczyznę.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Andrychów oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety mimo intensywnej reanimacji, życia mężczyzny, mieszkańca gminy Andrychów, nie udało się uratować. Zmarł na miejscu.

Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tej tragedii.

Ciało zostało zabezpieczone celem dokonania badań sekcyjnych — poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Przejazd kolejowy na ulicy Dąbrowskiego był zamknięty przez ponad 2 godziny.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.