Wbrew przesądom, dokładnie 13. września 2010 roku o północy na stałe w sieci zagościł portal Wado
Portal WadowiceOnline.pl obchodzi ósme urodziny!

Wbrew przesądom, dokładnie 13. września 2010 roku o północy na stałe w sieci zagościł portal WadowiceOnline.pl. Uwierzycie, że jesteśmy z Wami już osiem lat?

Trudno w to trochę uwierzyć, ale właśnie dziś, w czwartek (13.09) naszemu portalowi stuknęły ósme urodziny! To zabawne, zwłaszcza w kontekście tego, że niektórzy, sponsorowani z budżetowych pieniędzy, dawali nam kilka miesięcy... Jesteśmy z Wami drodzy czytelnicy już 2 992 dni, czyli ponad 417 tygodni, 252 460 800 sekund, czyli 4 207 680 minut co w sumie daje 70 128 godzin. Sporo.

Portal WadowiceOnline.pl jest zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Krakowie do rejestru dzienników i czasopism pod numerem Ns. Rej. Pr 48/11 - według prawa jesteśmy po prostu dziennikiem z całym wynikającym z tego bagażem plusów i minusów. Na stałe w sieci zagościliśmy dokładnie osiem lat temu, równo o północy 13. września 2010 roku, wcześniej przez kilka miesięcy (od maja) trwały testy, konfiguracje i powolne wypełnianie treści. Co ciekawe, przez te osiem lat mieliśmy tylko dwudniową przerwę związaną ze zmianą platformy i jednodniową związaną z rekonfiguracją. Chyba nieźle?

Tak wyglądała na pierwszym iPadzie testowa wersja strony 11 września 2010 roku:

 

 

Trochę statystyk: przez siedem lat opublikowaliśmy 12 502 artykułów, napisaliście u nas 100 148 komentarzy. Nawiązaliśmy współpracę z ponad setką instytucji, patronowaliśmy grubo ponad setce wydarzeń kulturalnych i sportowych, często na wyłączność ale też równolegle z tak dużymi mediami jak Radio Kraków, Gazeta Krakowska, TVP Kraków czy Gość Niedzielny. "Dorobiliśmy" się przez te siedem lat 12 832 "lubiących" na Facebooku oraz grupy wiernych fanów, bo dziennie czyta nas ponad 10 tysięcy czytelników (a były dni, że było ich nawet ponad 30 tysięcy) i to nie tylko z Wadowic ale również z Andrychowa, Kalwarii Zebrzydowskiej czy Suchej Beskidzkiej, bo od samego początku relacjonowaliśmy wydarzenia z całego powiatu wadowickiego. Codziennie zaglądają do nas również rodacy przebywający na obczyźnie (z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii, Stanów Zjednoczonych czy Irlandii), ciekawi, co dzieje się w ich rodzinnym mieście i jego okolicach.

Jako pierwsi w regionie udostępniliśmy możliwość obejrzenia w całości sesji Rady Miejskiej Wadowic. Jako jedyni zaprezentowaliśmy kilka interesujących wywiadów. Jako pierwsi podaliśmy kilkaset ważnych informacji, na które powoływały się, bądź wykorzystywały nasze materiały (często również niestety bez podania źródła...) nie tylko inne lokalne media a nawet takie medialne tuzy jak RMF FM, TVN24, Interia, Onet, Gazeta Krakowska, Radio Kraków czy bardzo bliski naszym sercom Rynek Kolejowy. Jako jedyni w regionie mamy cieszące się sporym powodzeniem cykle takie jak "Mistrzowie parkowania" czy "Wadowice na starej fotografii".

 

Jesteśmy niezależni, mimo, że często niektórzy próbują nam raczej bezskutecznie przyprawiać gębę. Relacjonujemy wydarzenie bez względu na nasze przekonania i sympatie polityczne, stąd u nas poczytacie o takich, których próżno szukać u konkurencji.

Tak jak przy okazji poprzednich rocznic tak i teraz dziękujemy wszystkim tym, którzy przez te osiem lat nas czytali, komentowali, polubili i codziennie do nas wracają. Dziękujemy również wszystkim naszym partnerom, reklamodawcom, dzięki którym zarabiamy całkiem fajne pieniądze, a także tym, którzy poświęcając swój czas i wykorzystując swoje zdolności, wspierają nas tekstami, zdjęciami czy informacjami, robiąc to w większości przypadków zupełnie bezpłatnie, hobbystycznie i dla przyjemności.

Bez Was wszystkich nie miałoby to sensu.

 

Odwiedź nas też na:

       

 

 

 

(zespół redakcyjny portalu WadowiceOnline.pl)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 Macio 2018-09-13 09:54
Wszystkiego Najlepszego ;)
Cytować
+3 #2 Mania 2018-09-13 10:17
Radości serca! coraz bliżej 10 lat. Gratuluję! Zaglądam, czytam, dziękuję.
Cytować
+3 #3 lump 2018-09-13 11:05
trzymać tak dalej wszystkiego najlepszego
Cytować
+3 #4 czis 2018-09-13 11:24
najlepisiejsze źredełko informancji!

tak trzymać!

pozdrawiam
Cytować
+3 #5 linus 2018-09-13 11:36
Dajemy radę :lol:
Cytować
+4 #6 Duży Ptak 2018-09-13 12:00
Sto lat ;-)
Cytować
+4 #7 Mieszkaniec Gminy 2018-09-13 12:23
Dalszych sukcesów i powodzenia.
Cytować
+5 #8 Flaschflesch 2018-09-13 13:54
Wszystkiego dobrego ale i mniej lizania tyłka klinowskiemu!
Cytować
-5 #9 .... 2018-09-13 15:15
Wszystkiego dobrego w poszukiwaniu prawdy !

BONUS:

1. Warto byłoby dodać że wczoraj PO z którymi Klinowski lubi się pokazywać poparła ACTA 2 - które jest wymierzone w wolność internetu

2. UFO w tle na plakacie - wieloletnie badania i obserwacje potwierdzają że osoby które miały tzw. bliskie spotkania 3 stopnia miały zawsze te same objawy co osoby dręczony lub opętane mówiąc prosto z mostu cała tematyka UFO to otwieranie się na okultyzm czego wynikiem są zjawiska paranormalne bo Bóg i świat upadłych aniołów demonów istnieje.

"... Jego praca badawcza w oparciu o rzetelne opracowania naukowe dowiodła demoniczno-okul tystycznego wymiaru zjawiska. Rzeczywiście, wszystkie właściwości i zdolności "przybyszów" z kosmosu znane były od wieków wszystkim tym, którzy parali się różnymi dziedzinami okultyzmu i spirytualizmu. O. Rose wymienia tu telepatię, materializację, zmiany form widzialnych, opanowywanie ciał ludzi, niezwykłą szybkość przemieszczania się przedmiotów czy stwarzanie iluzorycznych scen. Z tymi manifestacjami idzie w parze pseudofilozofia duchowa, uzurpująca sobie wyższość nad wszystkimi religiami. Odrzuca ona chrześcijańskie wartości dążąc w kierunku nowego antropocentryzm u. W centrum zainteresowania pojawia się człowiek i wiara, że UFO pomoże rozwiązać wszystkie jego ziemskie problemy....."

egzorcyzmy.katolik.pl/ufo-diabelska-sztuczka/

miesiecznikegzorcysta.pl/na-naszych/item/2069-elita-collinsa-i-demoniczne-ufo

wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/01/31/ufologia-to-pseudonaukowa-religia-ufo-jako-lucyfer-nie-nalezy-sie-dziwic-wrog-zawsze-dzialal-jako-falszerz-sam-bowiem-szatan-podaje-sie-za-aniola-swiatlosci/

miesiecznikegzorcysta.pl/na-naszych/item/1256-niebezpieczne-spotkania-z-ufo
Cytować
+1 #10 wilson 2018-09-13 16:16
Gratulacje. Prawde mowiac od niedawna zaczalem czytać portal i szczerze powiem ze mniej klinujecie niż konkurencja kalinuje. Aczkolwiek widac zdecydowanie w ktora strone skreciliscie,ni epotrzebnie zreszta. Najlepszego i w strone prawdy
Cytować
-1 #11 Pracownik 2018-09-13 20:44
Cytuję Flaschflesch:
Wszystkiego dobrego ale i mniej lizania tyłka klinowskiemu!


Byłoby okej , tylko to lizanie - nie przystoi.
Cytować
0 #12 szkiełko i oko 2018-09-17 16:13
SZACUN !
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.