Na drodze krajowej nr 52 w Choczni doszło do zderzenia fiata seicento z samochodem dostawczym. Większy
Zderzenie seicento z samochodem dostawczym na krajówce w Choczni

Na drodze krajowej nr 52 w Choczni doszło do zderzenia fiata seicento z samochodem dostawczym. Większy samochód wylądował w rowie. Dwie osoby zostały poszkodowane. Przez dłuższy czas ruch w tym miejscu był zablokowany.

W czwartek (12.09) około godziny 21:05 na drodze krajowej nr 52 w Choczni, w okolicach stacji paliw doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tutaj fiat seicento z dostawczym busem. Uderzenie było spore: większe auto wylądowało w rowie.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Chocznia i OSP Inwałd, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się dwiema poszkodowanymi osobami. Zostały one przetransportowane do wadowickiego szpitala.

Przez dłuższy czas ruch pojazdów w tym miejscy był zablokowany a kierowcy kierowani na objazdy przez Chocznie. Policja ustala okoliczności tego wypadku, jak dowiadujemy się nieoficjalnie, kierowca fiata najprawdopodobniej zawracał nieprawidłowo na nieoświetlonym odcinku jezdni.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Sam 2018-09-12 23:26
Na miejscu była tylko PSP i OSP CHOCZNIA
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.