Jazda po alkoholu czy narkotykach samochodem to spora nieodpowiedzialność i zagrożenie dla bezpieczeń
21-latek jechał za szybko przez Spytkowice. Policja ustaliła, że był pod wpływem narkotyków

Jazda po alkoholu czy narkotykach samochodem to spora nieodpowiedzialność i zagrożenie dla bezpieczeństwa na drogach. Przekonał się o tym 21-latek, który jechał przez Spytkowice audi dużo szybciej, niż nakazywały przepisy. Był pod wpływem środków odurzających. Stracił prawo jazdy i grozi mu 2 lata więzienia.

Mimo wielu apeli, na drogach nie brakuje nieodpowiedzialnych kierowców. Poza brawurą i nieostrożną jazdą to kierowcy w stanie nietrzeźwości bądź pod wpływem środków odurzających stanowią ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa na drodze.                          

We wtorek (11.09) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach na terenie gminy Spytkowice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem audi, który przekroczył dozwoloną prędkość o 22 km/h.

Jak się okazało, 21-latek prowadził pojazd znajdując się pod wpływem środków odurzających, co potwierdziło przeprowadzone badanie. Mieszkańcowi powiatu wadowickiego zatrzymano prawo jazdy, o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie został pouczony.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.