Na drodze krajowej nr 52 w Izdebniku doszło do zderzenia trzech samochodów. Poszkodowany został pieszy
Wypadek na krajówce w Izdebniku. Pieszego zabrał śmigłowiec LPR

Na drodze krajowej nr 52 w Izdebniku doszło do zderzenia trzech samochodów. Poszkodowany został pieszy. Z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W czwartek (16.08) około godziny 21:00 na drodze krajowej nr 52 w Izdebniku doszło do groźnego zderzenia trzech samochodów: dwóch osobowych i jednego dostawczego. W zdarzeniu został poszkodowany pieszy.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z okolicznych OSP, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ze względu na stan poszkodowanego, zadecydowano o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował na pobliskim boisku. Został przetransportowany do szpitala.

Prze dłuższy czas droga w tym miejscu była zablokowana a kierowcy kierowani na objazdy. Policja ustala okoliczności tego wypadku.

 

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 mieszkaniec Holandii 2018-08-17 07:08
No i co pieszego wina ? To moźna nazwać tylko słabĄ umiejętnością jazdy kierowców ,lub brawurą. wkoło tak duźo wypadków co po chleb do sklepu się wam spieszy? Przeraźenie, tylko wysokie mandaty potrzebne,bardz o wysokie .
Cytować
0 #2 sa 2018-08-17 07:30
Cytuję mieszkaniec Holandii:
No i co pieszego wina ? To moźna nazwać tylko słabĄ umiejętnością jazdy kierowców ,lub brawurą. wkoło tak duźo wypadków co po chleb do sklepu się wam spieszy? Przeraźenie, tylko wysokie mandaty potrzebne,bardzo wysokie .

Z artykułu nic nie wynika.
Czy wina pieszego czy kierowcy.
Wię nie pisz bzdur.
Mieszkaniec Holandi,dobre.
:lol: :lol: :lol:
Cytować
+3 #3 wisełka 2018-08-17 21:53
Jak nic nie wynika - szybkość,za blisko siebie i pewnie tel przy uchu ,albo palec w nosie :cry:
Cytować
+1 #4 Bolo 2018-08-18 20:20
Cytuję wisełka:
Jak nic nie wynika - szybkość,za blisko siebie i pewnie tel przy uchu ,albo palec w nosie :cry:

Albo w dupie... ciezko wyczuć no chyba że nosem..
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.