Pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach kierowca forda fiesty potrąciła przechodzącą po
Znowu potrącenie na pasach pod policją

Pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach kierowca forda fiesty potrąciła przechodzącą po pasach pieszą. Zajęli się nią ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia i apeluje o ostrożność.

W poniedziałek (13.08) przed godziną 12:00 na ulicy Lwowskiejw Wadowicach, tuż pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, doszło do groźnego zdarzenia. Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, kierujący fordem fiestą od centrum w stronę Krakowa potrącił prawidłowo przechodzącą przez zebrę 62-letnią kobietę.

Na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego a z komendy policjanta. Ratownicy zajęli się poszkodowaną. Została przetransportowana do wadowickiego szpitala. Policja ustala okoliczności tego potrącenia

To kolejne groźne zdarzenie na tych pasach w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Mimo, że przejście jest doskonale widoczne, bardzo często dochodzi tutaj do potrąceń. Policja apeluje o ostrożność.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 Grabarz 2018-08-13 14:40
Może pisał sms-a
Cytować
+4 #2 zk 2018-08-13 16:25
Zamknąć tranzyt przez ul.Lwowską przecież samochód można zostawić na ul Sienkiewicza lub innej i dojść na piechotę do Rynku.
Cytować
+1 #3 Bezdomny 2018-08-13 22:38
Zlikwidować pasy nie będzie wypadków. :D :D
Cytować
+1 #4 komendant 2018-08-14 10:39
jak wszędzie trzeba uważać podobno w tym przypadku jakaś starsza Pani weszła bez uwagi przez maskę
Cytować
+3 #5 ORMO 2018-08-14 10:49
Cytuję zk:
Zamknąć tranzyt przez ul.Lwowską przecież samochód można zostawić na ul Sienkiewicza lub innej i dojść na piechotę do Rynku.

Od 1 Wrzesnia wprowadzic zakaz przejazdu ul.Sienkiewicza z/wzg. na Szkołe!
Nie dotyczy mieszkancow.
Cytować
+1 #6 Ludwik 2018-08-14 21:44
Przejście doskonałe widoczne? Dla pieszych może ale kierujących przy świecacym słońcu raczej słabo...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.