Upór i zaangażowanie policjantów z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie doprowadziło do odzyskania 
Andrychowscy kryminalni odzyskali bmw warte 100 tysięcy złotych

Upór i zaangażowanie policjantów z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie doprowadziło do odzyskania  skradzionego samochodu bmw wartego 100 tysięcy złotych. Nadal prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia sprawców przestępstwa.

Pod koniec czerwca tego roku andrychowski komisariat policji został powiadomiony o kradzieży samochodu marki bmw x6 o wartości 100 tysięcy złotych.

Z poczynionych ustaleń wynikało, że samochód został skradziony w godzinach nocnych z parkingu hotelowego na terenie gminy Andrychów. Z uwagi na charakter zdarzenia w sprawę zaangażowani zostali funkcjonariusze andrychowskiego wydziału kryminalnego, którzy podjęli stosowne czynności wykrywcze – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Ponadto, jak w tego typu przypadkach, samochód został zarejestrowany w policyjnych bazach, jako utracony w wyniku przestępstwa. W poniedziałek (16.07) policjanci z Andrychowa wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Bielsku Białej, na terenie powiatu bielskiego przeprowadzili realizację, w trakcie której zabezpieczyli utracone bmw. Samochód ukryty był na terenie opuszczonej posesji.

Pojazd powrócił do użytkowników. W sprawie kradzieży w dalszym ciągu prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego przestępstwa.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Jus 2018-07-19 09:02
Nie rozumie ludzi jak można kraść!
Ktoś zbiera sobie pieniądze, oszczędza i kupuje.Niektórz y po co mają robić jak mogą zapierd****. Chory świat
Cytować
-1 #2 aa 2018-07-19 14:13
Również nie rozumiem ludzi którzy potrafią okradać innych nazywając sie przedsiębiorcam i... Przeciez to nie po chrześcijańsku. Kochani nic nie dzieje sie bez powodu
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.