W ręce andrychowskich policjantów wpadł 21 i 23-latek. Mieli przy sobie amfetaminę. Mężczyźni usł
W Andrychowie wpadli 21 i 23 latek. Handlowali amfetaminą

W ręce andrychowskich policjantów wpadł 21 i 23-latek. Mieli przy sobie amfetaminę. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania i sprzedaży środków odurzających. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych komisariatu policji w Andrychowie uzyskali informacje, że po terenie miasta ma się poruszać się renault clio, którego użytkownicy mogą być w posiadaniu substancji zabronionych prawem. W sobotę (14.07) na andrychowskiej ulicy Powstańców Warszawy  mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej podejrzany samochód.

W związku z podejrzeniem, iż poruszający się nim trzej mężczyźni mogą posiadać środki odurzające zostali oni poddani kontroli osobistej, w trakcie której policjanci potwierdzili uzyskaną informacje. Funkcjonariusze ujawnili u 21-letniego pasażera około 19,45 gramów amfetaminy, natomiast u drugiego pasażera (23 latka) 0,05 gramów również amfetaminy. Dodatkowo w miejscu zamieszkania 23-latka, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie podczas przeszukania zabezpieczyli niewielką ilość zakazanych substancji – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Cała trójka została zatrzymana. 21-letni mieszkaniec Andrychowa usłyszał zarzut posiadania i udzielania środków odurzających, natomiast starszemu z mężczyzn przedstawiono dwa zarzuty posiadania  środków odurzających. Obaj przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Kierujący renault clio mieszkaniec powiatu wadowickiego został przesłuchany w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniony.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.