Rodzina oraz policja poszukiwała od kilku dni zaginionego mieszkańca Sułkowic (gmina Andrychów) Andry
Mieszkaniec Sułkowic odnalazł się cały i zdrowy

Rodzina oraz policja poszukiwała od kilku dni zaginionego mieszkańca Sułkowic (gmina Andrychów) Andrychów. 47-letni mężczyzna wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił. Na szczęście odnalazł się cały i zdrowy!

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, mundurowi odwołali poszukiwania zaginionego mieszkańca Sułkowic (gmina Andrychów). Mężczyzna na szczęście odnalazł się cały i zdrowy.

Przypomnijmy, że komisariat policji w Andrychowie od 23 czerwca prowadził czynności poszukiwawcze za zaginionym 47-letnim mężczyzną,  który wyszedł 19 czerwca z domu i udał się w nieznanym kierunku i  nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja postanowiła poprosić mieszkańców o pomoc i upubliczniła wizerunek zaginionego.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.