Na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu, na skrzyżowaniu z droga do Śleszowic doszło do zderzenia dwóch s
Zderzenie na krajówce w Mucharzu. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa

Na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu, na skrzyżowaniu z droga do Śleszowic doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na zdarzenie natknęli się strażacy jadące na powiatowe ćwiczenia w gminie.

We wtorek (19.06) około godziny 10:00 na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Śleszowic (powiat suski) doszło do groźnej kolizji dwóch samochodów osobowych. Natknęli się na nią strażacy jadący na powiatowe ćwiczenia "Czerwiec 2018" w gminie Mucharz.

Kierujący samochodem osobowym ford focus nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu samochodem fiat brava – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na szczęście oprócz mocno uszkodzonych pojazdów nic nikomu się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem karnym. Droga przez dłuższą chwilę była częściowo zablokowana na jednym pasie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.