70 gramów marihuany, 50 gramów amfetaminy i sadzonki konopii, w sumie około 120 gramów środków odur
Wpadł wadowicki diler. W jego mieszkaniu znaleziono 120 gramów narkotyków

70 gramów marihuany, 50 gramów amfetaminy i sadzonki konopii, w sumie około 120 gramów środków odurzających zabezpieczyli wadowiccy kryminalni w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca Wadowic. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa.

Wadowiccy kryminalni, w wyniku czynności służbowych ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Wadowic mężczyzna ukrywa narkotyki. We wtorek (12.06) w godzinach porannych, policjanci pojechali pod wytypowany adres, gdzie potwierdzili uzyskaną informację. Podczas przeszukania mieszkania mundurowi ujawnili i zabezpieczyli około 70 gramów marihuany, 50 gramów amfetaminy oraz sadzonki konopi.

Z okoliczności ujawnienia narkotyków można wnioskować, iż były one przygotowane do dalszej sprzedaży. Łącznie z zabezpieczonych nielegalnych substancji można było przygotować 490 "działek" marihuany i 500 "działek" amfetaminy o czarnorynkowej wartości sięgającej około 3 tysięcy złotych – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Obecni na miejscu dwaj mieszkańcy Wadowic zostali zatrzymani. 26-latkowi przedstawiono zarzut posiadania  oraz udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej , do których przyznał się podczas przesłuchania. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.  Prokurator Rejonowy w Wadowicach zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Drugi z mężczyzn, 25-latek,  został przesłuchany w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniony.

Jak mówi policja, sprawa ma charakter rozwojowy.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Kacper 2018-06-14 22:40
DDobrze takim !!!!niech sie chwyco pracy ale nnie kosztem i zdrowiem innych ludzi a nawet dzieci!!!
Cytować
0 #2 Znowu ja 2018-06-15 20:19
Kscper ortografia. Trzeźwy jesteś???
Cytować
0 #3 loki 2018-06-22 00:16
Sprawa ma charakter rozwojowy,
kontrola tel, i kupujący, posiadający, na celowniku,
Kwestia czasu a wyłapią wszystkich.
Brawo policja brawo,
oby jak najwięcej zatrzymań takich ludzi,
i użytkowników,
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.