Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie przeprowadzają kontrolę wśród
Inspekcja Transportu Drogowego kontroluje wadowickich taksówkarzy

Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie przeprowadzają kontrolę wśród wadowickich taksówkarzy.

W środę (13.06) przed południem na Placu Kościuszki w Wadowicach, na tutejszym postoju taksówek, inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie przeprowadzają kontrolę wśród wadowickich taksówkarzy.

Kontrola dotyczy głównie  przestrzegania ustawy o transporcie drogowym, m.in. sprawdzanie stanu technicznego pojazdów wykorzystywanych do celów zarobkowych, wymaganych dokumentów, licencji i pozwoleń, a także taksometrów.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, również Wydział Ruchu Drogowego wadowickiej komendy pomaga inspektorom Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie w takich kontrolach.

W Wadowicach działa obecnie ponad 20 taksówek, które mają postój w centrum miasta, właśnie na Placu Kościuszki.

 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Jaro 2018-06-13 16:52
Darmowego busa też trzepali.
Cytować
-2 #2 nick 2018-06-13 19:09
Tym to też by sięyanosik tak ogólnie przydał xD szczególnie jak wożą kogoś komu sięspieszy xD
Cytować
0 #3 bolero 2018-06-14 09:50
wśród taksówkarzy jest jeden kapus co donosi na itd z Reno trafic
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.