Makabryczne znalezisko w Rzykach. Na Osiedlu Leśniczówka podczas wykaszania zarośniętego trawą pola
Makabryczne znalezisko w Rzykach. Przy wykaszaniu pola odnaleziono poćwiartowane zwłoki

Makabryczne znalezisko w Rzykach. Na Osiedlu Leśniczówka podczas wykaszania zarośniętego trawą pola ujawniono rozczłonkowane zwłoki, najprawdopodobniej mężczyzny. Policja pod nadzorem prokuratury bada sprawę.

W sobotę (9.06) około godziny 14:20 na Osiedlu Leśniczówka w Rzykach (gmina Andrychów) doszło do odnalezienie pociętych zwłok człowieka, które były rozrzucone w promieniu kilku metrów.

Na łące z bardzo wysoką trawą, na której prowadzone były prace przy użyciu ciągnika z kosiarką bijakową ujawniono rozczłonkowane zwłoki, najprawdopodobniej mężczyzny – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Makabrycznego odkrycia dokonał mężczyzna obsługujący ciągnik. Fragmenty zwłok były rozrzucone w promieniu kilku metrów.  Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z okolicznych OSP a także Zespół Ratownictwa Medycznego.

Zabezpieczono i ogrodzono teren. Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach ustala okoliczności tego zdarzenia.
(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Roni 2018-06-09 21:09
Chłop pewno zasnął po piwku w trawie i go poćwiartowali ....
Cytować
+1 #2 פֿאָלקס שטימע 2018-06-09 23:45
Cytat:
ujawniono rozczłonkowane zwłoki
Cytat:
zadysponowano (...) Zespół Ratownictwa Medycznego.
Po co ???
Cytować
-7 #3 Roni1 2018-06-10 17:10
Po "jajco" kretynie ...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.