W Gierałtowicach (gmina Wieprz) doszło do pożaru budynku gospodarczego. Strażakom udało się uratowa
Pożar budynku gospodarczego. Strażacy jadący do akcji mieli wypadek

W Gierałtowicach (gmina Wieprz) doszło do pożaru budynku gospodarczego. Strażakom udało się uratować kilkadziesiąt świń, które się nim znajdowały. Strażacki samochód, który jechał z butlami z tlenem do tej akcji, uczestniczył w wypadku.

W niedzielę (3.06) po godzinie 6:00 rano służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze budynku gospodarczego w Gierałtowicach (gmina Wieprz). Na miejsce zadysponowano kilkudziesięciu strażaków zawodowych z JRG Andrychów, JRG Wadowice a także druhów ochotników z okolicznych OSP. Udało się uratować około 30 świń znajdujących się w budynku. Akcja gaśnicza trwałą kilka godzin. Przyczyną pożaru był najprawdopodobniej piorun, który w czasie burzy uderzył w dach.

Przed godziną 7:00 w Wieprzu doszło do groźnego zdarzenia. Strażak z JRG Wadowice jadący fiatem doblo, w którym przewożono butle ODO (Ochrony Dróg Oddechowych)la strażaków uczestniczących w akcji gaśniczej w Gierałowicach, mieli wypadek. Pojazd zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-13 #1 S 2018-06-03 19:12
Jak się szaleje na drodze bo się myśli że ws Ustki można to tak się kończy. Trochę wyobraźni przecież lało i było slisko
Cytować
-10 #2 Osp 2018-06-03 19:14
Wszystkim mówią żeby uważali bo przy deszczu jest ślisko a sami szaleją za kółkiem. Pewnie jakiś doświadczony kierowca jechał że nie widział jakie były warunki drogowe.
Cytować
+29 #3 paw 2018-06-03 20:23
Gdyby się palił twój dom to też byś im kazał jechać wolniej?!
Cytować
+10 #4 D 2018-06-04 10:51
A czy ktoś widział czy szybko jechał nie ! To po co oceniać?wcale dużej prędkości na tym odcinku nie musiał mieć.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.