Na drodze krajowej nr 28 w Radoczy zderzyły się dwa samochody osobowe. Z kolei w Babicy doszło do dach
Czołówka w Radoczy, dachowanie w Babicy

Na drodze krajowej nr 28 w Radoczy zderzyły się dwa samochody osobowe. Z kolei w Babicy doszło do dachowania samochodu. Policja ustala okoliczności tych zdarzeń.

W sobotę (12.05) wieczorem na drodze krajowej nr 28 w Radoczy doszło do groźnego zdarzenia. Na prostym odcinku trasy, około 500 metrów od stacji paliw w stronę Zatora, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, hondy i kia.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Radocza, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowana została jedna osoba, zajęli się nią ratownicy, przetransportowano ją karetką do wadowickiego szpitala. Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu był zablokowany.

Praktycznie w tym samym czasie na drodze powiatowej w Babicy kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało, jednak pojazd został mocno uszkodzony..

Policja ustala okoliczności tych zdarzeń.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+12 #1 gonzo 2018-05-13 09:20
nowy asfalt to wio na całego
Cytować
+4 #2 Czytający 2018-05-13 09:53
Do p. Redaktorstwa. Starajmy się podawać prawdziwe i rzetelnie informacje. Wiem, że ciemny lud niejedno kupi, ale nie można wszystkich szyć swoją miarą. Podpowiem: SiS niezgodne ze stanem faktycznym. Piszmy prawdę albo nie piszmy wogóle.
Cytować
+6 #3 Krzyś 2018-05-13 18:39
Nie bez powodu mówi się że Czechy to małe Niemcy, a Polska to tak zachodnia Rosja.
Tylko u nas i w Rosji jest taka patola.
Cytować
+3 #4 Jehu 2018-05-13 18:43
Hehe dobre,.. jak mawiają Rosjanie "matuszka rassija"
Cytować
+1 #5 @Krzyś 2018-05-14 14:32
Dokładnie.. z tego co mi wiadomo to na miejscu było również OSP Tomice, które m.in. kierowało ruchem.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.