Do jednego z mieszkań przy ulicy Lenartowicza zapukał mężczyzna, który podawał się za pracownika p
Złodziej okradł starszą panią. Podawał się za pracownika spółdzielni

Do jednego z mieszkań przy ulicy Lenartowicza zapukał mężczyzna, który podawał się za pracownika pracownikiem Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który miał wymienić drzwi. Wyrwał starszej kobiecie pieniądze i uciekł. Policja szuka złodzieja.

Taka historia ku przestrodze z pobliskiego Andrychowa. We wtorek (10.04)  do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Lenartowicza zapukał mężczyzna, który poinformował, że jest pracownikiem Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Powodem jego wizyty miała być rzekomo wymiana drzwi wejściowych do mieszkań prowadzona przez spółdzielnię.

Gdy starsza kobieta wyciągała pieniądze, by przekazać zaliczkę, mężczyzna wyrwał je z jej rąk i uciekł – poinformowała Nowiny Andrychowskie Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mundurowi szukają złodzieja i apelują do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o zwracanie uwagi na obce osoby pojawiające się na osiedlach mieszkaniowych i klatkach schodowych.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Stary ale jary 2018-04-13 21:09
No cóż podawali już się za wnuczka za policjanta za elektryka zawód Kominiarza że teraz już przyszedł czas na pracownika MOPSu i pracownika spółdzielni mieszkaniowej na kogo jeszcze przyjdzie.
Cytować
+3 #2 פֿאָלקס שטימע 2018-04-13 22:22
Cytuję Stary ale jary:
No cóż podawali już się za wnuczka za policjanta za elektryka zawód Kominiarza że teraz już przyszedł czas na pracownika MOPSu i pracownika spółdzielni mieszkaniowej na kogo jeszcze przyjdzie.


Raz do roku chodzą tacy w czarnych kieckach podający się za księży. Też wyciągają od ludzi pieniądze za obietnice rzekomego "zbawienia".
Musicie na nich uważać :P
Cytować
+1 #3 spitfier 2018-04-16 09:30
Bandyta,wprowad zić kodeks Hamurabiego i po sprawie.
Cytować
0 #4 kodeks 2018-04-20 07:21
Cytuję spitfier:
Bandyta,wprowadzić kodeks Hamurabiego i po sprawie.

http://sciaga.pl/tekst/62841-63-kodeks_hammurabiego
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.