Na ulicy Górskiej w Wieprzu kierowca hondy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do ogródka jednej
Pijany kierowca hondy wylądował w ogródku

Na ulicy Górskiej w Wieprzu kierowca hondy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do ogródka jednej z posesji. Jak się okazało, był nietrzeźwy. Z obrażeniami ciała trafił do wadowickiego szpitala.

We wtorek (6.03) na ulicy Górskiej w Wieprzu doszło do groźnego wypadku.

Kierujący hondą civic na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał doi przydrożnego rowu i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Jadąc samotnie mężczyzna jazdę zakończył w ogródku. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Wieprz, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym mężczyzną. Jak się okazało, wsiadł on za kierownicę będąc nietrzeźwym. W jego krwi wykryto 2,3 promila alkoholu... Z obrażeniami ciała został przetransportowany do wadowickiego szpitala.

Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Stop pijanym kier... 2018-03-06 14:37
Całe szczęście że nikomu krzywdy nie zrobił, szkoda tylko że ratownicy i karetka muszą do takiego delikwenta przyjeżdżać.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.