Na ulicy Zegadłowicza w Wadowicach w ogniu stanął warsztat stolarki. Na miejsce zadysponowano kilka za
Pożar w zakładzie stolarskim. Zablokowana krajówka

Na ulicy Zegadłowicza w Wadowicach w ogniu stanął warsztat stolarki. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników. Zamknięto w tym miejscu przejazd drogą krajową nr 28 w stronę Suchej Beskidzkiej.

W czwartek (8.02) po godzinie 14:00 służby ratunkowe zostały powiadomione o groźnym pożarze w jednym z budynków na ulicy Zegadłowicza w Wadowicach,l tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Niwy.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Wadowice, OSP Jaroszowice, policję oraz pogotowie energetyczne, które wyłączyło dopływ prądu w nieruchomości.

Jak się okazało, w ogniu stanął warsztat stolarski. Ogień rozprzestrzenił się po poddaszu drewnianego budynku, powodując spore zadymienie. Zadecydowano o wyłączeniu z ruchu fragmentu ulicy, leżącej w ciągu drogi krajowej nr 28 a także ulicy Niwy, co spowodowało spore korki.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Grzegorz 2018-02-08 19:27
A OSP Klecza to byla gdzie?
Cytować
0 #2 strażak 2018-02-09 11:37
Cytuję Grzegorz:
A OSP Klecza to byla gdzie?

Zgada się - przecież OSP Klecza też działała!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.