W wieku 36-lat zmarł MBrother, czylu Mikołaj Jaskółka, popularny w środowisku DJ i producent muzyczn
Nie żyje MBrother, znany DJ i producent muzyczny

W wieku 36-lat zmarł MBrother, czylu Mikołaj Jaskółka, popularny w środowisku DJ i producent muzyczny z Oświęcimia. Występował również w powiecie wadowickim.

Nie żyje 36-letni Mikołaj Jaskółka, popularny MBrother, DJ i producent muzyczny z Oświęcimia. Kilkanaście miesięcy temu zdiagnozowano u niego  śmiertelną chorobę - pierwotnego chłoniaka śródpiersia z dużych komórek B.

Mimo diagnozy, z pełnym optymizmem i wolą życia prezentował na Facebooku swoje wpisy u filmy, w których radził wszystkim, by doceniali zdrowie i wykorzystywali je, czyniąc dobro dla innych.

Rodzina, przyjaciele i znajomi nie pozostawili go samego. Zorganizowano zbiórkę na leczenie w specjalistycznej klinice w Stanach.

Niestety znany i lubiany Mikołaj w poniedziałek (15.01) przegrał walkę z chorobą. Pozostawił żonę i 9-letniego syna.


 

MBrother opowiada o początkach swojego muzykowania i komputerach Atari:

 

MBrother "Trebles":

(AS)
(zdjęcie: Facebook)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Ghoster 2018-01-16 14:51
[*]
Przypominają się czasy podstawówki gdy każdy jako dzwonek na telefonie miał Trebles przesłany podczerwienią...
Nie wiedziałem że był chory, ale po tej informacji przejrzałem jefo wpisy na fb i bardzo przykre jest to jak młody mężczyzna z dnia na dzień traci siły i zdrowie...
Zobaczcie jego pierwszy filmik, z czerwca 2016, gdzie informuje o swojej chorobie - wygląda w nim na zupełnie zdrowego, pełnego sił człowieka - i porównajcie go sobie z ostatnim filmikeim - widac w nim dużo bółu i cierpienia
Polecam obejrzeć filmik z życzeniami świątecznymi od Mbrothers, naprawdę dobre przesłanie - https://www.youtube.com/watch?v=Q56Td2OgqgM
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.