Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego wadowickiej komendy policji uratowali 34-latkę, która sta
Policjanci uratowali na moście kolejowym 34-latkę. Chciała targnąć się na swoje życie

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego wadowickiej komendy policji uratowali 34-latkę, która stała na barierce mosty kolejowego w Wadowicach i chciała targnąć się na swoje życie.

W niedzielę (14.01) około 18:20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach  otrzymał zgłoszenie, że w rejonie mostu kolejowego na terenie Wadowic może dojść do tragedii. Jak przekazała osoba zgłaszająca, jej znajoma skontaktowała się nią telefonicznie i powiedziała, że chce się pożegnać. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, którzy podjęli próbę odnalezienia kobiety.

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych tj. zmrok, opadająca mgła, mundurowi szybko odnaleźli kobietę, która stała na barierce mostu. Jeden z policjantów chwycił ją za rękę i sprowadził na dół – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mundurowi zajęli się roztrzęsioną i zapłakaną kobietą. Wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował 34-latkę do wadowickiego szpitala.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 Denver 2018-01-15 17:42
Blue monday...
Cytować
+11 #2 Staszek 2018-01-15 21:48
Biedna dziewczyna też miałem słabe dni w życiu ale teraz to kazdego cos martwi Trzymaj się zdrowo nie daj się słabościom jestem z Tobą Pomodla się za Ciebie
Wszystkiego Dobrego ci życzę Tomiczanin
Cytować
-1 #3 adolf 2018-01-18 15:32
jak sie nazywała i skad pochodzi wie kto
Cytować
0 #4 myszka 2018-01-18 16:24
Z Barwałdu w końcu trafiła tam gdzie powinna być .Powinni dawno ją leczyć .Wcale jej mi nie żal dośc dała nie którym w dup.......
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.