Na ulicy Beskidzkiej w Andrychowie doszło do zderzenie motocyklisty z bwm. Mężczyzna z motocykla zosta
Motocyklista zderzył się osobówką. Trafił do szpitala

Na ulicy Beskidzkiej w Andrychowie doszło do zderzenie motocyklisty z bwm. Mężczyzna z motocykla został przetransportowany na konsultacje medyczne do wadowickiego szpitala.

W czwartek (7.12) przed godziną 15:00 na ulicy Beskidzkiej, leżącej w ciągi drogi wojewódzkiej 781 w Andrychowie, na granicy z Sułkowicami, doszło do groźnego zdarzenia. Zderzyły się tutaj motocykl z samochodem bmw.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z okolicznego OSP, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym motocyklistą. Został przetransportowany do wadowickiego szpitala na konsultacje medyczne.

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.