Na drodze w Kleczy Dolnej kierujący jeepem zjechał ze swojego pasa i uderzył w prawidłowo jadącego p
Kierowca jeepa wjechał w osobówkę. Trafił do szpitala

Na drodze w Kleczy Dolnej kierujący jeepem zjechał ze swojego pasa i uderzył w prawidłowo jadącego passata. Z obrażeniami ciała trafił do wadowickiego szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

We wtorek (5.12) około godziny 14:25 na drodze powiatowej w Kleczy Dolnej doszło do groźnego zdarzenia.

Kierujący jeepem jadący od strony miejscowości Wysoka, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadącego volkswagena passata – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Oba pojazdy zostały mocna uszkodzone. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Klecza, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą z jeepa. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do wadowickiego szpitala.

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu był utrudniony. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi.


(PK)
(zdjęcie: Facebook Patrole, Wypadki, Suszarki Wadowice/Kalwaria/Andrychów-Okolice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-11 #1 drwal 2017-12-05 16:33
no jakby byli pijani to mogło nie dojsc do wypadku ,najwiecej wypatkow ppowoduja trzezwi
Cytować
+9 #2 Luk 2017-12-05 21:20
No tym Wranglera nie raz widziałem jak kierowca sobie pozwalał nieźle a to że jest to Jeep to też trzeba uważać a opony terenowe to nie zimowe
Cytować
+1 #3 Filex 2017-12-06 04:46
Zaloga zyczy szybkiego powrotu do zdrowia a zonie to ......
Cytować
+2 #4 Tadek64 2017-12-06 14:33
Nie raz widziałem ten samochód w mieście jakieś młode osoby w środku jeździli jak poparzeni nie zwracając uwagi na pieszych z dziećmi. Trzeba uważać
Cytować
+2 #5 padawangraca 2017-12-06 17:10
Nie raz widziałem ten samochód na wsi, jakiś starszy dziadek w kapeluszu jeździł jak poparzony, nie zwracał uwagi na znaki i pierwszeństwo, chyba jakiś stetryczały
Cytować
+1 #6 ktos 2017-12-06 17:37
Cytuję drwal:
no jakby byli pijani to mogło nie dojsc do wypadku ,najwiecej wypatkow ppowoduja trzezwi

"WYPATKÓW" ??? Może WYPADKÓW ? Jaka ortografia, taki komentarz
Cytować
0 #7 Karma 2017-12-06 18:57
Cytuję Filex:
Zaloga zyczy szybkiego powrotu do zdrowia a zonie to ......

Przyłączamy się do życzeń powrotu do zdrowia, a żonie zastanowienia się nad minionym już życiem. Czy było w nim coś wartościowego, oprócz dawania w tyłek innym?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.