Kilkaset osób jak co roku, zebrało się na Placu Mickiewicza na wieczornicy zorganizowanej przez andryc
Harcerze rozpalili w środku Andrychowa ognisko

Kilkaset osób jak co roku, zebrało się na Placu Mickiewicza na wieczornicy zorganizowanej przez andrychowskich harcerzy. Przy wielkim ognisku wysłuchano wierszy i pieśni patriotycznych.

Kilkaset osób jak co roku, zebrało się na Placu Mickiewicza na wieczornicy zorganizowanej przez andrychowskich harcerzy. W sobotę (11.11) wieczorem przy wielkim ognisku wysłuchano wierszy i pieśni patriotycznych.

To już taki zwyczaj w mieście nad Wieprzówką. Jak co roku, 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości andrychowskie zuchy i harcerze z Hufca im. Szarych Szeregów na Placu Mickiewicza w Andrychowie zorganizowali patriotyczną wieczornice.

Jak informują Nowiny Andrychowskie, przy wielkim ognisku zebrało się kilkuset zaciekawionych mieszańców, aby wysłuchać wierszy w wykonaniu harcerskiej młodzieży.

Ten sposób uczczenia 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wydaje się nieco przyjaźniejszy, niż pompatyczne przemowy polityków przy pomnikach, czy polityczne przepychanki...


(AS)
(zdjęcie: Nowiny Andrychowskie)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.