Zderzenie samochodu z dzikiem, auto w rowie w Sułkowicach oraz dachowanie osobówki w Nowych Dworach: na
Dachowanie, auto w rowie i zderzenie z dzikiem

Zderzenie samochodu z dzikiem, auto w rowie w Sułkowicach oraz dachowanie osobówki w Nowych Dworach: na drogach powiatu wadowickiego w ciągu kilku godzin doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych.

W ciągu kilkunastu ostatnich godzin na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych. W piątek (10.11) wieczorem w Roczynach (gmina Andrychów) kierowca seata wjechał w dzika, który nagle wbiegł na jezdnię. Nie było szans aby uniknąć zderzenia. Auto zostało mocno uszkodzone, nic nikomu  nic na szczęście się nie stało. Kierowca był trzeźwy.

Kilka godzin później, po 23:00 ma ulicy Centralnej w Sułkowicach (również gmina Andrychów) kierujący osobówką wjechał do rowu. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Andrychów i lokalnych OSP Zajął się nim Zespół Ratownictwa Medycznego, został przewieziony do wadowickiego szpitala na konsultacje medyczne. Od mężczyzny zostanie pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Do najgroźniejszego zdarzenia doszło w sobotę (11.11) około 4:00 nad ranem w Nowych Dworach (gmina Brzeźnica). Tu dachował w rowie samochód osobowy. Na miejscu działali strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie z OSP Brzezinka, OSP Brzeźnica, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się mężczyzną.

(PK)
(zdjęcie: OSP Brzezinka)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 Martin 2017-11-11 10:56
Co się stało z dzikiem?
Cytować
+5 #2 berek 2017-11-11 11:54
Odszedł do wiecznej watahy...
Cytować
+5 #3 Melania 2017-11-11 13:53
...za Tęczowym Mostem...
Cytować
+2 #4 Malinka 2017-11-11 20:46
Boże, biedny dziczek... [*][*]
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.