Na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Górnym wcześnie rano doszło do zderzenia dwóch samochodów oso
Zderzenie w Barwałdzie. Dwa rozbite auta, pasażerka w szpitalu

Na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Górnym wcześnie rano doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowana została jedna z pasażerek. Trafiła do szpitala.

W środę (8.11) kilka minut przez przed godziną 6:00 rano na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Górnym doszło do groźnego wypadku.

Kierujący volkswagenem polo jadący od strony Wadowic chciał wykonać manewr skrętu w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy opla corsy – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Doszło do zderzenia. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Barwałd, OSP Kalwaria Zebrzydowska, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowaną pasażerką z volkswagena. Po udzieleniu pierwszej pomocy została przetransportowana do wadowickiego szpitala na obserwację.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu był zablokowany a potem odbywał się wahadłowo przez co tworzyły się spore korki.

(PK)
(zdjęcia: PS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 qwerty 2017-11-08 09:26
To to samo miejsce co w zeszłym tygodniu MAN wjechał w osobowke
Cytować
+2 #2 Kiero 2017-11-08 09:29
Ładnie rozwalone auta, cud, że tam ktoś nie wyprzęgł...
Cytować
-9 #3 teofik 2017-11-08 11:07
Uważajcie na tych z pierwszeństwem - im się nie chce nogi z gazu ściągnąć a hamować to już w ogóle !
Cytować
+16 #4 damdam graca 2017-11-08 11:37
Cytuję teofik:
Uważajcie na tych z pierwszeństwem - im się nie chce nogi z gazu ściągnąć a hamować to już w ogóle !

uważajcie na debili, wymuszają pierwszeństwo
Cytować
0 #5 iza 2017-11-10 13:01
jechałam we wtorek w tym miejscu jechal czubek ,który wszystkich wyprzedzal na zakazach wstal do pracy pozno i udawał rajdowca
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.