Policja zlikwidowała kolejny punkt z nielegalnymi automatami hazardowymi. Tym razem trzy urządzenia zna
Kolejny punkt z nielegalnymi automatami zlikwidowany

Policja zlikwidowała kolejny punkt z nielegalnymi automatami hazardowymi. Tym razem trzy urządzenia znaleziono w jednej z kamienic w Kalwarii Zebrzydowskiej. Właścicielowi i osobie wynajmującej grozi grzywna 100 tysięcy złotych od każdego automatu i 3 lata więzienia.

Kilka dni temu policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach uzyskali informację, że w jednym z pomieszczeń kamienicy w centrum Kalwarii Zebrzydowskiej ma być prowadzona nielegalna działalność hazardowa.

Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce weszli do wskazanego lokalu, do którego drzwi były uchylone. Wewnątrz nie było żadnych osób. W pomieszczeniu znajdowały się 3 nielegalne automaty służące do gier hazardowych, które zostały zabezpieczone – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Właścicielowi automatów oraz osobie, która wynajęła lokal grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(MG)
(zdjęcie: KPP Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.