Na ulicy Zatorskiej w Wadowicach doszło do bójki między dwoma nietrzeźwymi mężczyznami. Polała si
Karate po wadowicku na Zatorskiej. Interweniowała policja i karetka

Na ulicy Zatorskiej w Wadowicach doszło do bójki między dwoma nietrzeźwymi mężczyznami. Polała się krew. Interweniowała policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

W piątek (3.11) około 12:15 na ulicy Zatorskiej zrobiło się gorąco. W dolnej jej części doszło do szarpaniny między dwoma mężczyznami w wieku 28 i 38 lat. Najpierw były wyzwiska, potem "rękodzieło". Polała się krew a zaniepokojeni "okładaniem z karata" przechodnie wezwali pomoc. Na miejscu interweniował patrol policji, który rozdzielił walczących mężczyzn.

Obaj panowie byli nietrzeźwi. Jeden doznał obrażeń, więc wezwano karetkę – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Ratownicy z wezwanego na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego udzielili pomocy starszemu poszkodowanemu mężczyźnie. Na szczęście nie wymagał hospitalizacji.

Jak się okazało, podczas bójki najprawdopodobniej doszło też do uszkodzenia zaparkowanego tutaj opla corsy. Policjanci sporządzili notatkę i będą ustalać okoliczności tego zdarzenia rozpatrywanego pod kątem naruszenia nietykalności cielesnej i ewentualnego uszkodzenia mienia.


(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+11 #1 Adolf 2017-11-03 15:13
Bo to pierwsza bójka żurów w centrum miasta? ;) Ale na tak ostro to się jeszcze nie kręciło...
Cytować
+13 #2 olo 2017-11-03 17:20
Wszystkie awantury na Zatorskiej spowodowane są przez sklep monopolowy. Jakby go nie było to była by cisza i spokój a tak tylko chleją na ławkach i zaczepiają ludzi.Pomimo kamer policja udaje że się nic nie dzieje.
Cytować
+6 #3 Gerwant 2017-11-04 17:54
Wadowice 3 - Krew i Wino
Cytować
+2 #4 Pola 2017-11-05 12:26
Mój ojciec został pobity na zatorskiej do nieprzytomności to nawet w kamery nie zaglądneli.szyb ko ucichło
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.