W Spytkowicach rodzina, straż, policja a także specjalna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z OSP Kęty z p
Poszukiwania zaginionej kobiety w Spytkowicach. Finał na szczęście szczęśliwy

W Spytkowicach rodzina, straż, policja a także specjalna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z OSP Kęty z psami szukała zaginionej 80-letniej kobiety, która wyszła z domu i nie wiadomo gdzie przebywa. Finał na szczęście okazał się szczęśliwy.

W Spytkowicach przez kilkadziesiąt godzin  trwały poszukiwania 80-letniej kobiety, mieszkanki tej miejscowości.  Wyszła ona we wtorek (31.10) po godzinie 14:00 z domu i nie wiadomo było, gdzie przebywa. Ze względu na wiek i chorobę, przerażona rodzina zgłosiła zaginięcie.

W akcji poszukiwawczej w Spytkowicach, w przysiółku Przewóz i okolicach uczestniczyli rodzina, policjanci, strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z okolicznych OSP a także specjalna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z OSP Kęty z psami.

Poszukiwania zakończono w środę (1.11) około 4 nad ranem. Wznowiono je po kilku godzinach, po godzinie 9:00. Dołączyli do nich policjanci Oddziału Prewencji Policji w Krakowie a także Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Goszcza. Po godzinie 12:00 wadowiccy policjanci odnaleźli kobietę przytomną. Została ona przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Ze względu, że odnaleziono ją w trudno dostępnym terenie, do karetki została przetransportowana da desce ortopedycznej.

 

AKTUALIZACJA (ŚRODA, 1 LISTOPADA 2017 16:45)

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Senior 2017-11-01 11:29
"W Spytkowicach trwają poszukiwania 80-letniej kobiety, mieszkanki tej miejscowości której przerażona rodzina zgłosiła zaginięcie."
W tytm kraju jest brak poszanowania starych ludzi, staja sie juz niepotrzeni, nazywani (starymi trypami),przesl adowani, jednak pamietajcie wasze pokolenie tego wieku nie dozyje !, na cmentarzach widac wiek przed 50- rokiem życia.
Nauczcie sie szanowac ludzi bo tak szybko odchodzą !!
A tej kobiecie ŻYCZE 100 LAT.
Cytować
-7 #2 Rafał 2017-11-01 13:02
Aktualizuj nie bo już ją odnaleziono ŻAL KOBIETY :(
Cytować
+4 #3 Artur 2017-11-01 13:12
Znaleziono tą Panią żywą..
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.