Nie da się ukryć, że użytkownicy quadów i motocykli, jeżdżący w niedozwolonych miejscach w lasach
Policja znowu wzięła się za quady

Nie da się ukryć, że użytkownicy quadów i motocykli, jeżdżący w niedozwolonych miejscach w lasach, to spory problem w powiecie wadowickim. Stąd cykliczne akcje policji, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w tych rejonach. Właśnie odbyła się kolejna.

W czwartek (5.10) w godzinach od 15:00 do 19:00 funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach po raz kolejny przeprowadzili działania pod kryptonimem "Quady 2017". Jej celem była poprawa bezpieczeństwa osób korzystających ze ścieżek i szlaków górskich oraz terenów leśnych.

Ponadto działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa osób korzystających ze ścieżek i szlaków górskich oraz terenów leśnych, ochronę przyrody, ujawnienie sprawców przestępstw i wykroczeń oraz eliminowanie z ruchu pojazdów silnikowych poruszających się po terenach leśnych w miejscach niedozwolonych — poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Nie da się ukryć, że "quadowcy" jeżdzący w niedozwolonych miejscach to spory problem w powiecie wadowickim. Stąd mundurowi realizowali akcję na terenie Jaroszowic, Zagórza i Łękawicy. W działaniach uczestniczyło 8 policjantów, którzy patrolowali kompleksy leśne oraz teren bezpośrednio do nich przyległy.

Tym razem nie ujawniono żadnego przypadku jazdy po drogach leśnych w miejscach niedozwolonych pojazdami silnikowymi. Nie znaczy to, że użytkownicy maszyn mogą czuć się bezkarni...

(MG)
(zdjęcie: KPP Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-14 #1 Marcin 2017-10-06 14:36
Zróbcie jakieś tory dla motocyklistów i quadowców a później wyganiajcie z lasów
Cytować
+15 #2 dd3000 2017-10-06 17:15
Cytuję Marcin:
Zróbcie jakieś tory dla motocyklistów i quadowców a później wyganiajcie z lasów

...ale kto ma zrobić? Czyli jak w pobliżu nie ma toru rajdowego to do czasu jak nie powstanie można jeździć po wsi 200km/h ? Do czasu jak nie zrobią szczetnicy można strzelać publicznie na ulicach? Kup sobie las i nikt nie zabroni ci w nim jeździć . Dlaczego ktoś ma finansować twoje hobby.
Cytować
0 #3 Slawek 2017-10-08 03:04
A dlaczego z moich podatków finansowe się boiska sportowe choć z nich nie korzystam? Co to za różnica boisko czy tor dla quadów?
Cytować
-6 #4 dert 2017-10-08 14:07
scigaja quadowców a rodziny parkują na skryzowaniach,c hodnikach,pasac h !!!!
Cytować
0 #5 Papi 2017-10-10 12:20
Przynajmniej oni sobie na legalu poszaleli po lesie
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.