W miejscowości Tłuczań (gmina Brzeźnica) kierowca opla astry stracił panowanie nad pojazdem, zjecha
Dachowanie opla. Dwie pasażerki w szpitalu

W miejscowości Tłuczań (gmina Brzeźnica) kierowca opla astry stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Do szpitala z obrażeniami trafiły jego dwie pasażerki.

W czwartek (5.10) po godzinie 16:00 w miejscowości Tłuczań  (gmina Brzeźnica) w rejonie stacji paliw, doszło do groźnego zdarzenia. Jak ustaliła policja, kierujący oplem astrą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze powiatowej, stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i dachował.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Marcyporęba, OSP Tłuczań, policję, a także dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Samochodem, oprócz kierowcy, podróżowały jeszcze trzy osoby. Dwie kobiety zostały poszkodowane i zostały przetransportowane do szpitala.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia, Kierowca opla był trzeźwy.

(PK)
(zdjecie: OSP Marcyporęba)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 qwertyuiop 2017-10-06 06:42
ta BDI przez tluczan ma zbyt swieży asfalt no i oczywiscie jak popada to wynosi
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.