Dwie starsze osoby, kobieta i mężczyzna, zostały potrącone przez samochód osobowy w Wieprzu. Przecho
Potrącenie dwóch starszych osób w Wieprzu. Przechodziły przez skrzyżowanie

Dwie starsze osoby, kobieta i mężczyzna, zostały potrącone przez samochód osobowy w Wieprzu. Przechodzili przez skrzyżowanie. Z obrażeniami trafili do szpitali w Wadowicach i Oświęcimiu.

W środę (4.10) około 5:30 na skrzyżowaniu ulic Beskidzkiej z Centralną w Wieprzu doszło do bardzo poważnego wypadku.

Kierujący samochodem fiat seicento potrącił przechodzących przez jezdnię w rejonie skrzyżowania pieszych: 83 letniego mężczyznę i 77-letnią kobietę — poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Świadkowie zdarzenia wezwali pomoc. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Wieprz, policję a także dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, których ratownicy zajęli się poszkodowanymi. W stanie nieprzytomnym obie osoby zostały przetransportowane, jedna do wadowickiego, druga do oświęcimskiego szpitala.

Przez dłuższy czas droga w tym miejscu była zablokowana. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia. Kierowca fiata był trzeźwy.

(MG)
(zdjęcie: OSP Wieprz)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-7 #1 ArturS 2017-10-04 15:48
Rodzine poszkodowanych prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.