Groźny wypadek na krajówce w Barwałdzie. Kierująca seatem ibizą kobieta najprawdopodobniej zasłabł
Zasłabła za kierownicą i wjechała w drzewo

Groźny wypadek na krajówce w Barwałdzie. Kierująca seatem ibizą kobieta najprawdopodobniej zasłabła, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w drzewo. Z obrażeniami trafiła do wadowickiego szpitala.

W poniedziałek (2.10) przed godziną 18:00 na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie doszło do bardzo groźnego wypadku. Jak dowiadujemy się, kierująca seatem ibizą kobieta, jadąca w stronę Wadowic najprawdopodobniej zasłabła za kierownicą, straciła panowanie nad pojazdem, dachowała i uderzyła w przydrożne drzewo. Pojazd został bardzo mocno uszkodzony.

Świadkowie zdarzenia wezwali pomoc. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników  z OSP Barwałd, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił kobiecie pierwszej pomocy. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do wadowickiego szpitala.

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)
(zdjęcia: PŚ)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 פֿאָלקס שטימע 2017-10-02 23:17
Od czasu rozpowszechnien ia telefonii komórkowej bardzo wzrosła ilość tzw. "zasłabnięć" za kierownicą. :P
To ostatnio prawdziwa plaga.
Cytować
-6 #2 Janusz 2017-10-03 06:53
Nie zasłabła i nie od telefonu TYLKO SŁOŃCE JĄ OŚLEPIŁO I GDYBY TAK PODAŁA POLICJI ZOSTAŁA BY SKIEROWANA NA SPECJALISTYCZNE BADANIA OKULISTYCZNE KTÓRYCH NAPEWNO BY NIE PRZESZŁA I NIESTETY POZBYLA BY SIĘ PRAWA JAZDY MOŻE I DOŻYWOTNIO
Cytować
-4 #3 leon 2017-10-03 09:14
Skąd była kierująca? Coś strasznego,trze ba strasznie uważać.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.