Groźny wypadek w miejscowości Tłuczań. Kierowca fiata seicento stracił panowanie nad pojazdem i uder
Seicento skasowane na barierce mostku. Kierowca trafił do szpitala

Groźny wypadek w miejscowości Tłuczań. Kierowca fiata seicento stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki mostku. Z obrażeniami ciała trafił do wadowickiego szpitala.

To kolejny groźny wypadek na drogach powiatu wadowickiego w piątkowe (22.09) popołudnie. Przed godziną 18:00 na drodze powiatowej w miejscowości Tłuczań  (gmina Brzeźnica), kierowca fiata seicento stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy mostek. Auto zostało kompletnie zniszczone, nadaje się jedynie do kasacji.

Świadkowie zdarzenia wezwali pomoc. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Marcyporęba i OSP Brzeźnica, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym mężczyzną. Z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do wadowickiego szpitala.

Policja ustala okoliczności tego wypadku i apeluje o ostrożność: na drogach jest mokro, ślisko i niebezpiecznie. O nieszczęście nietrudno.

(PK)
(zdjęcie: OSP Marcyporęba)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 Furmanka 2017-09-22 22:08
Wio! Wiśta! Prrr!
Jacy instruktorzy tacy kierowcy !!!!

Przeprowadzcie egzaminy Instruktorów NAUKI JAZDY mało który zda. :D :D :lol:
Cytować
0 #2 takise 2017-09-23 16:55
Na tym zdjęciu sejacz wygląda jak jakaś płaskorzeźba.
Cytować
-2 #3 meme 2017-09-24 13:15
Ludzie, zastanówcie się jakimi samochodami jeździcie i z jaką prędkością się poruszacie.Seic ento przy uderzeniu 50 km/h w taki betonowy przepust to pewna śmierć.
Cytować
0 #4 Jędrzej 2017-09-24 23:56
Dla większości samochodów w tym roczniku taki betonowy przepust jest końcem ich motoryzacyjnej drogi. Ten konkretny nie jest bardzo połamany, bo nie był chyba jakoś bardzo pordzewiały. Fakt, że drzwi się otwierają już o czymś świadczy. Natomiast prędkość na 50m/h mi nie wygląda, bo żeby silnik rozorał podłogę musiał w momencie uderzenia tyle lecieć.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.