Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia samochodu osobowego i dostawczego, do jakiego doszł
Zderzenie w Wieprzu na serpentynach. Jedna osoba poszkodowana

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia samochodu osobowego i dostawczego, do jakiego doszło na tzw. "serpentynach" w Wieprzu. Interweniowali strażacy, policja a także Zespół Ratownictwa Medycznego.

W piątek (22.09) po południu na drodze w Wieprzu, na tzw. "serpentynach" doszło do groźnego zdarzenia. Kierujący fiatem seicento stracił panowanie na śliskiej nawierzchni i wjechał w prawidłowo jadącego fiata ducato.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Wieprz, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą osobówki. Młody mężczyzna trafił do szpitala na obserwację. Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscy był zablokowany.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia i apeluje o ostrożność za kierownicą. Pada deszcz, na drogach jest ślisko i niebezpiecznie.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.