Rodzina i policja poszukują 82-letniego mężczyzny, mieszkańca Skawiny, który wyszedł z miejsca poby
Trwają poszukiwania 82-latka. Wyszedł na grzyby i dotąd nie powrócił (AKTUALIZACJA)

Rodzina i policja poszukują 82-letniego mężczyzny, mieszkańca Skawiny, który wyszedł z miejsca pobyty w Zarzycach Małych na grzyby i od kilkudziesięciu godzin nie ma z nim kontaktu.

Rodzina i policja poszukiwała 82-latka, mieszkańca Skawiny. Mężczyzna wyszedł z miejsca pobytu w Zarzycach Małych (gmina Kalwaria Zebrzydwska) w poniedziałek (11.09) rano na grzyby i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu. Zaniepokojona rodzina poinformowała służby mundurowe. We wtorek (12.09) od rana trwała akcja poszukiwawcza. Policjanci i strażacy przeszukiwali las w Zarzycach Małych.

Niestety we wtorek (12.09) po południu odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności jego śmierci

 

AKTUALIZACJA (ŚRODA, 13 WRZEŚNIA 2017 09:00)

(MG)
(zdjęcie; KPP Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.