Policja zatrzymała na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Dolnym kierowcę ciągnika siodłowego, który ko
Kierowca ciężarówki na krajówce w Gorzeniu Dolnym miał ponad 3 promile

Policja zatrzymała na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Dolnym kierowcę ciągnika siodłowego, który kompletnie pijany wiózł towar w kierunu Suchej Beskidzkiej. W alkomat wydmuchał... ponad 3 promile!

Jazda samochodem pod wpływem alkoholu to kompletny brak odpowiedzialności. Pijani kierowcy stwarzają ogromne niebezpieczeństwo. Nawet niewielka ilość alkoholu w organizmie wpływa na koncentrację i refleks, mogąc skutkować nieodwracalnymi konsekwencjami. Tym bardziej, jeśli robi się to ciężkim samochodem ciężarowym...

W poniedziałek (7.08) po południu patrol drogówki zatrzymał na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Dolnym, w okolicach "kiełbasek" ciągnik siodłowy z naczepą renault magnum. Jego kierowca prowadził w stronę Suchej Beskidzkiej potężny pojazd z towarem będąc kompletnie pijanym.

Mężczyzna przy pierwszym badaniu alkomatem miał ponad 3 promile — poinformował nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Kierowcy grozi teraz nawet 2 lata więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów  na 3 lata a także wysoka grzywna.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 פֿאָלקס שטימע 2017-08-08 18:30
Takich powinno się kastrować, żeby nie zarażali świata swoją głupotą. :cry:
Cytować
+2 #2 obywatel 2017-08-09 08:05
pracocholik
Cytować
+2 #3 mobilek702 2017-08-09 11:52
To nie był ciągnik siodłowy z naczepą tylko solówka. Renault Magnum w kolorze niebieskim z białą zabudową chłodniczą. Tak dla formalności ;)
Cytować
-4 #4 robi 2017-08-11 12:11
mobilek ty jestes z pisu czy konfident ale to jest przecież jest to samo
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.