19-letni kierowca volkswagena polo na łuku drogi powiatowej w miejscowości Wysoka stracił panowanie na
Polówka dachowała. Zawiniła prędkość

19-letni kierowca volkswagena polo na łuku drogi powiatowej w miejscowości Wysoka stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Zawiniła za duża prędkość...

W sobotę (15.07) o godzinie 6:45 rano na drodze powiatowej w miejscowości Wysoka koło Wadowic doszło do groźnego zdarzenia.

Kierujący volkswagenem polo na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowy doprowadzając do dachowania — poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Wysoka oraz policję. Pojazd został mocno uszkodzony. 19-letniemu kierowcy, który jechał zdecydowanie za szybko, na szczęście nic się nie stało. Został ukarany mandatem karnym. Był trzeźwy.

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Policja apeluje o rozwagę za kierownicą.

(MG)
(zdjęcie: OSP Wysoka)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-12 #1 Żarek 2017-07-15 13:41
Niemożliwe, na pewno nie za duża prędkość, prędzej chwilowa utrata przytomności, dzik, sarna etc. na drodze, może szerszeń wewnątrz auta itp.
Cytować
+13 #2 Jelcz 2017-07-15 15:59
Cytuję Żarek:
Niemożliwe, na pewno nie za duża prędkość, prędzej chwilowa utrata przytomności, dzik, sarna etc. na drodze, może szerszeń wewnątrz auta itp.

Może Guziec Afrykański?
Cytować
+3 #3 mmm 2017-07-15 18:13
Jakiś pasażer pasów chyba nie wspiął bo główka na szybie się odbiła hahaha ☺
Cytować
-1 #4 DENTYSTA 2017-07-17 07:21
normalne....wie swagen....
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.