Wadowiccy policjanci zabezpieczyli około 320 podrobionych produktów, które były oferowane do sprzeda
Handlowali w sklepie w Wadowicach podrabianymi ciuchami

Wadowiccy policjanci zabezpieczyli około 320 podrobionych produktów, które były oferowane do sprzedaży w jednym ze sklepów w Wadowicach. Wartość strat wyceniono na około 159 000 złotych. Kupcom grozi nawet 2 lata więzienia.  

Kilka dni temu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej podczas śledztwa uzyskali informację o tym, że w jednym z lokali handlowych na terenie Wadowic oferowane są do sprzedaży i wprowadzane do obrotu handlowego towary, oznaczone podrobionymi znakami towarowymi różnych firm.

Funkcjonariusze w związku z podejrzeniem naruszenia art. 305 Ustawy Prawo Własności Przemysłowej dokonali sprawdzenia przedmiotów w placówce handlowej. Ujawnili i zabezpieczyli około 320 różnych produktów m.in. odzież, biżuterię i zabawki — poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Wartość poniesionych strat przez różne podmioty gospodarcze została oszacowana na kwotę około 159 000 złotych. Obecnie trwają czynności wyjaśniające, kupcom, którzy sprzedawali podróbki grozi nawet 2 lata więzienia.

(PK)
(zdjęcie: KPP Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+21 #1 Kasiaaaaaa 2017-07-14 15:52
Ciekawe co to za sklep. Dobrze by było wiedzieć bo jak klienci kupili podroby myśląc że kupują oryginalne rzeczy to sprzedawca musi oddać kasę.
Cytować
+5 #2 Ulla 2017-07-14 19:17
W Kalwarii co trzeci sklep ma w sprzedaży podrobione ubrania czy torebki i jakoś nikt afery nie robi.
Cytować
+11 #3 #gosc 2017-07-15 09:17
Cytuję Ulla:
W Kalwarii co trzeci sklep ma w sprzedaży podrobione ubrania czy torebki i jakoś nikt afery nie robi.

CALA POLSKA MA W SPRZEDAŻY I SPRZEDAJE SAME POROBY !!! NAWET ZYWNOSC!!
Cytować
+7 #4 #gosc 2017-07-15 14:13
Ciuchy cie nie zabija!!!
Przyroda Cię zabije!
Dodatkowo uważaj na jajka, pestki w owocach, witaminę d3 itp. Ja dzięki jedzeniu żółtek wyleczyłam się z niedokrwistości , jak brałam żelazo na receptę nie pomogło-po kilku miesiącach tylko na krótką chwilę miesiąc, dwa, . Niedoczynność tarczycy usunęłam jedząc 3-4 pestki z moreli gorzkiej, selen 200 jednostek i d3 powyżej 2 tyś jednostek. lekarz wykonujący usg tarczycy pytał mnie o radę jak to zrobiłam, wspomnę, że mam Hashimoto, tarczyca idealna, przeciwciała anty tpo z ponad 600 prawie zniknęły, włosy garściami mi kiedyś wypadały, sama się wyleczyłam.
Większość lekarzy jest zaprzyjaźnionyc h z koncernami farmaceutycznym i, do tego albo nie mają wiedzy jak leczyć albo robią to celowo-zarobek na lekach-prowizja itp.Ci co mają wiedzę boją się buzię otworzyć żeby człowiekowi pomóc, wiem co mówię, na własnym przykładzie .Dużo by mówić. Aha i nie szczepcie dzieci-szczepio nka to nie lakarstwo i nie podlega szczegółowym badaniom, to "środek dobra publicznego"Obe jrzyjcie film dokumentalny doktora Wakefielda.
Tylko nienasycone koncerny farmaceutyczne i współpracujący z nimi "lekarze" wskażą Ci właściwą drogę!
Wcinaj, od rana do wieczora chemię, nie waż się próbować leśnych jagód, poziomek, jedz wyłącznie jabłka GMO, których, nawiasem mowiąc, nawet robaki unikają, zażywaj WSZYSTKO, co reklamują farmaceuci w tv, a zostaniesz szybciej moim klientem.
Zakład Pogrzebowy "Chemia".
Cytować
0 #5 agh 2017-07-16 02:36
Gosc
też mam hashimoto. Czy mogę dowiedzieć się coś więcej od Ciebie na ten temat? Jak często te pestki zażywać trzeba? Selen i d3 jak długo przyjmować?
Cytować
-1 #6 ja 2017-07-16 05:02
Wiadomo juz o ktory sklep chodzi?
Cytować
+5 #7 DETEKTYW 2017-07-16 20:42
" w jednym ze sklepów w Wadowicach."
Zarekwirowany w jednym z wadowickim sklepów podrabiany towar.
Czy widzial ktos podrobiony towar??
To jest towar orginalny chyba widac, podrobiona mogla byc tylko metka !!
Jak to Hitler powiedzial:
Na Polaka nie potrzeba Niemca ani Ruska = "polak dla polaka to swinia !!!" :D :D :D
Cytować
+1 #8 gg 2017-07-17 11:40
kurcze a jak niewiedziaelm :)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.