Pechowe zdarzenie na krajówce w Nowych Dworach. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe. Kierujący c
Zderzenie dwóch osobówek. Na krajówkę z ciężarówki wysypały się soki Tymbarku

Pechowe zdarzenie na krajówce w Nowych Dworach. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe. Kierujący ciężarówką, aby nie najechać na kolizję, gwałtownie zahamował. Z pojazdu wysypały się na jezdnię soki Tymbarku.

We wtorek (11.07) przed godziną 10:00 na drodze krajowej nr 44 w Nowych Dworach, tuż przed skrzyżowaniem z drogą w kierunku Wadowic doszło do groźnego zdarzenia. Jadący od Zatora samochód osobowy najechał na tył drugiej osobówki.

Z kolei na kolizję osobówek najechał ciągnik siodłowy z naczepą, którego kierowca chcący uniknąć zderzenia zaczął gwałtownie hamować. Na szczęście udało się zatrzymać pojazd i do zderzenia nie doszło. Przewożony w naczepie na paletach towar (2 litrowe napoje Tymark) był niezabezpieczony. Zgrzewki sześciopaku napoju w pięciu warstwach owinięte folią "strecz" w wyniku działania siły odśrodkowej wyłamały prawą burtę naczepy, rozerwały plandekę i wypadły na drogę — informują nas strażacy.

Prawy pas jezdni w kierunku Skawiny został zablokowały. Na szczęście żaden z kierowców nie odniósł obrażeń. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Brzeźnica i OSP Brzezinka, którzy zabezpieczyli miejsce działań i uprzątnęli z jezdni ładunek.

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Po tymczasowym zabezpieczeniu ładunku ciężarówka została odesłana pod eskortą strażaków na parking.

Policja apeluje o ostrożność za kierownicą.

(MG)
(zdjęcie: OSP Brzezinka)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 uiiuiu 2017-07-12 06:58
Gdyby ktoś wtedy był na chodniku, to by go te dosładzane soczki połamały. Jak można nie zabezpieczyć towar na aucie? Kto jest za to odpowiedzialny?
Cytować
-4 #2 asvalt 2017-07-12 07:27
Cytuję uiiuiu:
Gdyby ktoś wtedy był na chodniku, to by go te dosładzane soczki połamały. Jak można nie zabezpieczyć towar na aucie? Kto jest za to odpowiedzialny?

Kto jest odpowiedzialny za to ze przed 21 rokiem dostaja PRAWO JAZDY ??? :D
My wiemy - RODZICE!!! = DOBROBYT !!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.