Piłkarze (rocznik 2003) z PUKS Karol Wadowice dzięki ciężkiej pracy pozostali w Małopolskiej Lidze T
Brakuje zawodników w Karolu. Rodzice apelują

Piłkarze (rocznik 2003) z PUKS Karol Wadowice dzięki ciężkiej pracy pozostali w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Niestety w składzie brakuje zawodników. Jeden z rodziców postanowił zaapelować do wszystkich chętnych, którzy chcieliby wstąpić do drużyny.

Ciężka, dwuletnia praca trenerów i zawodników roczników 2002-2004 poprowadziła Klub Karol Wadowice do kolejnego sukcesu: zostajemy w Małopolskiej Lidze Trampkarzy rocznik 2003. Osiągnęliśmy to pomimo wielu trudności, w tym głównie i niestety związanych z brakiem wystarczającej ilości chętnych i zmotywowanych zawodników.

W związku z tym w imieniu zawodników i ich rodziców (nie klubu) prosimy was o pomoc. Prosimy o maksymalnie szerokie rozpowszechnienie tych informacji, prosimy o dobre decyzje trenerów, rodziców, zawodników. Prosimy o choć częściowe pominięcie lokalnych ambicji i niepotrzebnych animozji. Przecież w tym wypadku głównym celem jest udostępnienie młodym talentom z ziemi wadowickiej i okolic możliwości osiągnięcia swoich marzeń. A my wiemy, że jest to możliwe! Nasi koledzy z Wadowic i Leńcz już grają dla Wisły Kraków i Rekordu Bielsko Biała.

Pamiętajcie, że Małopolska Liga Trampkarzy to wysoki poziom, gra z najlepszymi, kontakt ze skautami i oczywiście wysokie wymagania. To po prostu uchylenie drzwi do marzeń!

Ważą kwestią jest też fakt, że niedawno zmieniły się zasady awansu do MLT – od 2017 awansują tylko dwie drużyny z podokręgów! Jeśli teraz stracimy historyczne miejsce w tabeli powrót może być już niemożliwy! Więcej informacji http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/mlt_2002_1617.

Zapraszamy do naszej drużyny! Razem po marzenia! Rekrutacja dotyczy rocznika 2003-2004. Zapraszamy na treningi otwarte – kontakt na stronie klubowej lub bezpośrednio do Karol Habrzyk 691 859 403.

Cztery profesjonalne treningi w tygodniu w godzinach powiązanych z zajęciami gimnazjum, transport na/i z treningu, obozy sportowe i przede wszystkim: konfrontacja meczowa z najlepszymi w Małopolsce.

Informacje klubowe na stronach:
http://karol-wadowice.pl/
https://www.facebook.com/PUKS.Karol.Wadowice
https://www.facebook.com/hashtag/wdrodzepomarzenia

(Piotr Wierciak)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 twardy 2017-06-20 07:09
brakuje bo siedza przed komputerami i konsolami i tak graja w pilke ,a brzuchy im rosna
Cytować
+3 #2 pw 2017-06-20 10:28
twardy - prawie w punkt! częściej jednakowoż "ganiają" z kolegami z całego świata za terrorystami w cs...
Cytować
+13 #3 Obcy 2017-06-20 11:53
Jak składka będzie wynosić tyle co w Skawie to może się ktoś zgłosić. Karolek mniej dla siebie
Cytować
0 #4 zawodnik 2017-06-20 13:45
Rozumiem, że uczestnictwo w klubie Karola jest darmowe. Dobrze myślę?
Cytować
+2 #5 bodzio 2017-06-20 18:17
tylko dla czego zdjęcie ze stadionu w Skawcach
tam też mają klub i dobre szkolenie
oraz swoje centrum szkolenia
Cytować
0 #6 pw 2017-06-20 21:33
w Skawcach gramy mecze ligowe, w Zawadce treningi bo ... w Wadowicach zabrakło miejsca... albo cóś
Cytować
0 #7 omerta 2017-06-24 12:02
Nie rozumiem, PUKSowi brakuje zawodników? Tyle grup tylu trenerów tyle dzieciaków z których łowi się przecież najleszych montując drużyny które leją większość na około i brakuje zawodników? Czemu? Gdzie leży problem? Mój dzieciak kopie w piłkę w małym klubiku, jeżdżą na turnieje, dzieci się garną do gry - raz wygrają raz przegrają, jest klimat, jeden trener do którego dzieciaki mają zaufanie, zero kosztów (trenera opłaca klub, czasem zrzucimy się na busa po 10zł). Może tu leży problem? Koszty.
Cytować
+1 #8 motywacja 2017-06-24 14:32
z brakiem wystarczającej ilości chętnych i zmotywowanych zawodników - tak piszą

Najlepiej motywują nagrody, w tym finansowe. PUKS Karol dostaje największą dotację z urzędu, ma więc z czego motywować najlepszych zawodników. Dlaczego zawodnicy Karola nie są odpowiednio zmotywowani?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.