Na stadionie Skawy w Wadowicach odbędzie się widowisko znanej i cenionej grupy kaskaderów Flott Cascad
Kaskaderzy z FCT znowu w Wadowicach. Mamy wejściówki do wygrania!

Na stadionie Skawy w Wadowicach odbędzie się widowisko znanej i cenionej grupy kaskaderów Flott Cascaders Team. Dla naszych Czytelników mamy wejściówki do wygrania na to wydarzenie!

W niedzielę (4.06) o godzinie 19:00 na stadionie Skawy w Wadowicach po raz pierwszy w Polsce z nowym programem wystąpi słynna międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team. Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych. Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu jest jego udział przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda (Casino Royale i Quantum of Solace).

Na ponad 100 minut nasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów. Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting, przejazdy przez płonące ściany. Ciekawym widowiskiem będzie również jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Track oraz strzał do pędzącego samochodu z bazooki. Ruchome rampy, Freestyle motocross. Podczas większości pokazów zobaczymy też backflip  na motorze.

Bilety w cenie 30 złotych dla dorosłych i 20 zł dla dzieci do 12 roku życia można kupić od godziny 18:00 w kasie przed wejściem na stadion. Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.

Dla czytelników portalu WadowiceOnline.pl mamy niespodziankę. To pięć pojedynczych wejściówek na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy wręczyć wejściówkę. Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem oraz telefonem kontaktowym proszę wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych". Jako temat wiadomości proszę wpisać FCT. Spośród nadesłanych odpowiedzi do soboty (5.06) do godziny 18:00 wybierzemy pięć najciekawszych. 

Koniec konkursu: wejściówki już mają swoich właścicieli. Dziękujemy wszystkim za udział. Zwycięzcy otrzymają mailem i SMS informację, jak odebrać wejściówki.

Grupa Flott Cascaders Team odwiedziła już nasze miasto kilkukrotnie i mieszkańcy zawsze tłumnie pojawiali się na ich pokazach. Zobaczcie jak  wyglądał występ w 2013 roku:

 

(Marcin Guzik)
(zdjęcia, wideo: archiwum)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 zajc 2017-06-02 17:37
nie pójde
Cytować
+7 #2 Piotr13021991 2017-06-02 18:32
z roku na rok pokazy były coraz gorsze.
Cytować
+3 #3 hasło 2017-06-02 21:24
A widzieliście ich plakaty, cyt: "Bóg chce, abyś zobaczył to w swoim mieście".. żenada.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.