W Rudniku koło Sułkowic (gmina Myślenice ) odbędzie się 96. Marsz na Orientację, finał XXII edycji
AndInO: to dobra okazja, by powłóczyć się z mapą i kompasem

W Rudniku koło Sułkowic (gmina Myślenice ) odbędzie się 96. Marsz na Orientację, finał XXII edycji AndInO: Andrychowskiej Imprezy na Orientację. To świetna okazja, żeby wyjść z domu z mapą i kompasem...

W piątek (2.06) odbędzie się 96. Marsz na Orientację - Finał XXII Edycji AndInO, czyli Andrychowskiej Imprezy na Orientację, organizowanej przez Szkołę Podstawową w Inwałdzie i Oddział PTTK "Ziemia Wadowicka" w Wadowicach. Tym razem organizatorzy za teren działań wybrali Rudnik koło Sułkowic (gmina Myślenice).

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą spędzić trochę wolnego czasu na świeżym powietrzu. Oprócz części głównej czyli wyruszenia w trasę z mapą (każdy uczestnik otrzyma mapę), dodatkowo do wypełnienia będzie test wiedzy na temat Pienin oraz wyznaczenie azymutu i odległości przy pomocy kompasu. Dodatkową atrakcją będzie Marsz Nocny "Marsz na Manowce", w którym uczestnicy wyruszą w nocy do lasu z latarkami — zachęcają organizatorzy.

W imprezie mogą uczestniczyć turyści indywidualni lub w drużynach 2 – 3 osobowych, w kategoriach wiekowych:

TD - dzieci, które nie ukończyły podstawówki
TM - młodzież, która nie ukończyła gimnazjum
TJ - juniorzy, do 19 roku życia
TS - seniorzy, do 54 roku życia
TW - weterani, którzy ukończyli 55 lat

Marsz odbywać się będzie w terenie otwartym i zalesionym. Oficjalne rozpoczęcie odbędzie się o godzinie 15:30 w szkole w Rudniku na którym zostaną przedstawione najważniejsze informację dotyczące imprezy, natomiast o godzinie 16:00 drużyny wyruszą w trasę. Rozdanie nagród odbędzie się o godzinie 22:00, natomiast o godzinie 23:00 drużyny wyruszą na marsz nocy. Zakończenie imprezy przewidywane jest na godzinę około 5:00 rano.

Zapisać można się na stronie: www.andino.com.pl.

Więcej informacji organizatorzy udzielają pod nr telefonu: 502 195 006 - Agnieszka Fornalik, 727 902 139 - Joanna Szewczyk.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.