Po raz trzeci biegacze spotkają w w samym sercu Wadowic, aby aktywnie spędzić sobotnie popołudnie. Je
Pobiegną dla Mateusza w... piżamach  na Biegu Wadowickim

Po raz trzeci biegacze spotkają w w samym sercu Wadowic, aby aktywnie spędzić sobotnie popołudnie. Jednak tegoroczna edycja Biegu Wadowickiego będzie miała nieco inny inny charakter...

Już 20 maja tego roku biegacze z całej Polski ruszą na atestowaną 10 kilometrową trasą ulicami Wadowice w III Biegu Wadowickim. Równolegle z nimi zmierzą się z trasą zawodnicy nordic walking. Przed startem głównym swoją szansę będą miały również dzieci oraz młodzież, organizatorzy przygotowali dla nich dystanse dostosowane do wieku oraz ich możliwości.

Na rynku zaplanowano z tej okazji sporo atrakcji, jest też akcent charytatywny: specjalna loteria, ponieważ każdy jeden zakupiony los będzie cegiełką, aby pomóc Mateuszowi Kowalczykowi,  którego dotknęła bardzo ciężka choroba - nowotwór złośliwy mózgu. Mateusz jak każdy z Nas miał różne pasje i plany na przyszłość, jednak choroba zabrała mu szansę na realizację marzeń.

Stan neurologiczny Mateusza pogarsza się z dnia na dzień, ręce i nogi stają się bezwładne, ma problemy z poruszaniem się, dlatego codzienna rehabilitacja jest konieczna. Każdy może poczytać jego historię i wesprzeć Mateusza "wrzucając" pieniądze do specjalnej skarbonki TUTAJ.

Aby trzymać się razem zachęcamy do wspólnego biegu w... piżamach! Tym zabawnym gestem pokażemy, że jesteśmy całym sercem z Mateuszem. To co, wstępujesz do piżamowych szeregów? — zachęcają organizatorzy biegu.

Więcej o biegu TUTAJ.

 

(MG)
(zdjęcie: sztukastudio.pl/Facebook Pomagam Mateuszowi)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 bezprzebaczenia 2017-05-09 18:19
(...zachęcamy do wspólnego biegu w... piżamach! Tym zabawnym gestem ...)
Myślę,że o wiele zabawniej by było gdyby te młode damy pobiegły ...bez piżam.
Cytować
0 #2 wioska wioska wioska 2017-05-09 19:35
Ktoś podpuścił te panienki.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.